Ceník

Fitness pro ženy Havířov 

SKUPINOVÉ LEKCE

Rezervace a platba lekce min. 12h předem. Pro online rezervaci prosíme zaslat částku na účet č. 307841285/0300. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno, telefonní kontakt, druh a datum lekce. Rezervaci můžete provést i přímo na recepci. 

Pro platbu benefitní kartou nebo poukázkou je nutné provést rezervaci taktéž alespoň 12 hodin předem zaplacením vratné zálohy 145,- Kč hotově, kartou neboo převodem. Při platbě převodem navíc uveďte, že se jedná o zálohu.
Jedna záloha platí na všechny druhy skupinových lekcí. Pokud máte zaplacenou jednu zálohu a tu si nevyberete po skončení lekce zpět můžete ji použít na kteroukoliv další lekci. Stačí jen zavolat nebo napsat e-mail, na jakou lekci se chcete zapsat.

Vstupné bude vráceno jen při omluvě min. 12h dopředu. Omluvit se můžete na náš e-mail nebo zaslat SMS s vašim číslem účtu, na který zašleme zpět peníze. Lekce nepřesouváme. Pokud na lekci nemůžete přijít, můžete za sebe poslat náhradníka bez předchozího ohlášení. 

Minimální počet účastníků na lekci je 8. V případě nedostatečného počtu účastníku se lekce neuskuteční.

 

TABATA S ROMANEM

V úterý v 17h

Jedná se o velmi účinný způsob cvičení obsahující kombinaci aerobního a silového tréninku. Hodinu tréninku vedu způsobem, kterým se zvyšuje fyzická kondice a zároveň i síla. Fyzička i síla se většinou navzájem vylučují – něco prostě vždycky zaostává. Nikoliv pokud do svého tréninku zařadíte Tabatu. Jeden cvik se skládá z osmi opakování / sérií. Každou sérií cvičíme 20 vteřin a následuje pouhých 10 vteřin pauzy.Cviky budeme kombinovat takovým způsobem, abychom postupně důkladně procvičili skutečně a efektivně celé tělo. Zlepšíme fyzičku, spálíme tuky, zvýšíme sílu a hlavně se vyhneme stereotypu.Můžu Vám slíbit jednoduchost, ale zároveň velmi vysokou obtížnosti této metody.

145 Kč

LATINO FITNESS S MONI

Ve čtvrtek v 18:30 h

1. 6. lekce zrušena z důvodu nemoci

Toto cvičení má svůj původ z fitness programu Zumba fitness, která vás nenechá sedět na židli.
Během tanečních prvků se střídají fitness variace, které během cvičení ani nevnímáme a zároveň při tom posilujeme a hlavně tvarujeme partie našeho těla.
Není třeba umět základy tanečních kroků, mé motto je obuj tenisky, zapni music a nech se překvapit co v tobě je.
Je to skvělý taneční sport, při kterém si zatančíme a zároveň zacvičíme, naprosto se odreagujeme, příjdeme na jiné myšlenky. To vše můžeme prožít během jedné hodiny, která je doprovázená harmonickou latinskoamerickou hudbou.

145 Kč