Náš tým

Fitness pro ženy Havířov 

Trénujte s profesionály

Ahoj,

jsem majitelem společnosti Tepelná čerpadla Slezsko s. r. o pod kterou spadá i toto fitness. Starám se o chod a každodenní řešení všeho co na mě holky přes den vymyslí. Fitness je hlavně mým koníčkem a chci jej každý den posunout alespoň o kousíček dál. Věnuji mu maximum svého času, někdy i na úkor důležitých věcí :). Jsem velký dobrodruh a volné dny rád trávím na horách v lese, nejlépe na punk pod širákem. Pokud na mě ve fitku narazíte, můžete se na mě s čímkoliv obrátit. Veškeré žádosti, problémy nebo nápady rád příjmu a budu se snažit abychom se u nás cítili dobře a rádi jsme se zde všichni vraceli.

Petr

Ahoj, jmenuji se Dominika.

Fitness a výživa jsou nejen mou prací, ale hlavně mým koníčkem a vášní. Obojímu se věnuji téměř 10 let a ve volném čase se dál v tomto směru vzdělávám. Mohu Vám pomoci se stravováním v běžném životě, při sportu, ale také při určitých onemocněních.
V tréninku se zaměřuji jak na posilování s činkami, fitness stroji, vlastní váhou, ale i různými fitness pomůckami tak, aby tělo pracovalo v harmonii a zároveň tvarovalo problematické partie.
Pokud se semnou rozhodnete pracovat na své postavě a zdraví, ráda Vám budu po ruce a dovedu Vás k vysněnému cíli.

Popis a cenu osobních tréninků a výživového poradenství naleznete ZDE

Kvalifikace: Profesní kvalifikace výživový poradce, instruktor fitness, sportovní a fitness výživa.

Roman Slowik

 

O tom, proč je pohyb důležitý, je napsáno již spoustu textů, knih. Pokud opravdu chcete něco ve svém životě změnit, prostě začněte. Začněte jakýmkoliv způsobem s pohybem dle Vašich aktuálních fyzických možností. Vyberte si sportovní aktivitu, která Vás baví, při které se cítíte dobře, která Vás naplňuje. Vydržte, překonejte někdy náročnější začátky a výsledek se zaručeně dostaví. Myslím si, že ke zdravému, spokojenému a šťastnému způsobu života, nepatří jen pohyb, ale i pozitivní myšlení a čistá mysl. Toto byl důvod, proč jsem se rozhodl tyto hodnoty předávat dalším lidem. Lidem, kteří chtějí změnit svůj pohled na svět, nebo kteří již pohled na svět změnili a i lidem, kteří o tomto tématu ještě ani nezačali přemýšlet, ale cítí potřebu změny.

Těším se na Vás a velmi rád si popovídám nejen o cvičení, ale i motivaci s Vámi osobně.

Moje jméno je Lenka a pohyb pro mne znamená život. Cvičení a všemu co k tomu patří se věnuji již skoro 18let. Vedu skupinové lekce i osobní tréninky a mým hlavním cílem je, aby každý, kdo na mé lekce přijde si zacvičil kvalitně a především s úsměvem. Cvičení Vás musí bavit a velká odměna pro mne je, když i zarputilého odpůrce cvičení ve fitku přesvědčím, že to co děláme má smysl a může to být zábava, která nás odmění pevným a zdravým tělem.

Moje lekce zvládne kdokoliv – začátečník, pokročilý i ten, kdo přijde s nějakou “bolístkou” – po úrazu, svalová disbalance atd. Vždy se dá najít řešení a nesedět doma.

Kvalifikace níže:

koho můžete potkat na baru

 

Ahojky. Jsem Katka a najdete mě za barem, kde vám vždy s radostí připravím Váš oblíbený nápoj nebo nabídnu nějakou dobrotu. Se vším ráda poradím, proto se nebojte na cokoliv  zeptat.

S chutí poklábosím o čemkoliv. O jídle a vaření, hudbě, o počasí, ale samozřejmě v neposlední řadě také o zdravém životním stylu a o cvičení, které mi není cizí. Pohybu se věnuji celý život, ale intenzivně cvičit jsem začala před 5ti lety, kdy se mi narodila dcera a já věděla, že má postava už prahne po změně. Od té doby je cvičení mým životním stylem!

Těším se na Vaši návštěvu.

Ahoj! Jmenuji se Simča a studuji nutriční terapii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po dokončení studia se chci dále vzdělávat v oblasti výroby a složení potravin, proto plánuji pokračovat ve studiu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, obor technologie potravin.

Mým cílem je, aby se k lidem dostávaly kvalitní informace o výživě. Internet, a nejen ten, je dnes zahlcený informacemi, které se nezakládají na faktech a vzniká tak spousta mýtů. Chci lidem ukázat, že cesta k redukci hmotnosti a zdravějšímu životnímu stylu rozhodně nevede přes drastické diety, a že není nutné nakupovat drahé balíčky průmyslově zpracovaných potravin slibující rychlý úbytek na váze. Jde to i příjemněji. A není to vůbec složité, opravdu 🙂

 

Zdravím, jsem Ines.
Sportu se věnuji odmalička a zajímám se o to, jak si vylepšit fyzickou kondici a jak se cítit ve svém těle dobře. Od svých 8 let jsem se věnovala závodnímu plavání a rekreačně jsem v dospívání začala s posilovnou. Nyní se věnuji bakalářskému studiu fyzioterapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.